Pozostałe

Poliwęglan lity

Off

Kurtyny PCV w zakładach oraz fabrykach
Zakłady przetwórstwa i obróbki metali a w szczególności zakłady spawalnicze są pozycjami pracy, gdzie hałas, ciepło, iskry w pewnych sytuacjach nawet ogień to normalność. Są to niebezpieczne czynniki mogące powodować różnorodne wypadki w zakładzie. Przede wszystkim niebezpieczne jest spawanie metali. Żeby nie uszkodzić oczy trzeba nie patrzeć na światło wydzielane podczas spawania. Wolno to robić bądź przez okulary, jednak nie spostrzegamy wtenczas wszystkiego, wyłącznie miejsce spawu. W zakładach spawalniczych sprawdzają się spawalnicze KURTYNA PASKOWA, które efektywnie zabezpieczają przez światłem promienia spawalniczego. Spawacz i całe jego miejsce pracy objęte taką spawalniczą kurtyną jest w całości zauważalne co pozwala wykluczyć potencjalne wypadki przy pracy. Kurtyna spawalnicza zrealizowana jest z niepalnego oraz samo gasnącego materiału. Nie przepuszcza ciepła i obniża poziom hałasu. Kurtyny i zasłony są bezkonkurencyjnymi elementami odgradzającymi miejsca pracy spawalników od reszty zakładu.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

 • Projekty wnętrz

  Profesjonalne projekty wnętrzWww.playcom.pl – wybierz pakiet Play dla siebie—–Jeśli komuś potrzebny jest akurat salon Play Warszawa w celu skorzystania z oferty tego właśnie operatora, to przede wszystkim musi wejść na opisywaną tutaj stronę. Zamieszczono na niej absolutnie wszystkie informacje jakich tylko będziemy potrzebować do tego, aby skorzystać z oferty PLAY i wybrać z niej rzeczywiście…

 • Klej do płytek

  Zabieramy się za remont łazienki – na co zwracać uwagę podczas planowania Remont łazienki wiąże się z licznymi utrudnieniami w trakcie jego trwania. Można go jednak łatwiej przejść, kiedy się do tego odpowiednio przygotuje. Przede wszystkim należy przypilnować tego, żeby wcześniej kupić wszystko, co konieczne. O ile zestawy narzędzi wykonawcy realizujący prace ze sobą raczej…

Artykuły:

 • Polecam firmę z doświadczeniem w wynajmie dźwigów. http://www.antoszczyk.com.pl/ Znają się na robocie.
 • Nasza firma oferuje: rekultywacja gruntu, badania gruntu oraz rekultywacja jezior. Prote wykonuje odwierty w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.
 • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
 • Jesteśmy automatyczna pralnią dywanów. Działamy na terenie Warszawy i okolic z odbiorem. Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin . Usuwamy kurz, brud, plamy, sierść.
 • Producent mebli kuchennych Meblobuk ze Skórzewa obok Poznania oferuje kuchnie na wymiar pod klienta. U nas zamówisz projekt kuchni i wykonanie mebli wraz z montażem.